top of page

Moonlight

Błękit

Błękitny doskonale współgra z bielą, srebrem, jasnoszarym oraz pastelowymi odcieniami różu, fioletu czy żółci. Dodatki w kolorach jasnych, takich jak białe porcelanowe naczynia czy szklane akcesoria, będą wyglądać na nim elegancko i subtelnie.

Błękit

Zielony

Zielony obrus będzie pięknie współgrał z dodatkami w kolorach bieli, złota, srebra. Akcenty w odcieniach różu, błękitu czy jasnej zieleni dodać będą świeżości i życia do dekoracji.

Zielony

Róż

Różowy obrus najlepiej będzie wyglądać z dodatkami w bieli, kremie, szarości oraz pastelowych odcieniach zielonego i błękitnego. Elementy ze złota czy srebra dodawać będą ciepła i elegancji.

Róż

Złoty

Złoty obrus doda blasku i elegancji na stole Pary Młodej. Dobrze komponuje się z bielą, czernią, granatem oraz ciemnozielonymi odcieniami. Dodatki w kolorze miedzi lub bieli dodawać będą kontrastu i wyjątkowości.

Złoty

Czarny

Czarny, delikatnie mieniący się obrus będzie doskonałym tłem dla akcentów w kolorze białym, złotym, srebrnym. Szklane i metalowe dodatki sprawią, że aranżacja będzie wyglądać jeszcze bardziej luksusowo.

Czarny

Biały

Biały obrus to uniwersalny wybór, który doda szyku i elegancji. Doskonale komponuje się z każdym kolorem, w szczególności z czernią, srebrem, złotem czy pastelowymi odcieniami. Dodatki w kolorach jasnych, takich jak szampański, kremowy czy beżowy, wprowadzą subtelność i delikatność do aranżacji stołu. Kontrastowe akcenty, takie jak intensywne odcienie niebieskiego, czerwonego czy zieleni, będą się na nim pięknie prezentować.

Biały

Srebro

Ten kolor stworzy wyjątkową aranżację w połączeniu z czernią, bielą, chłodnymi odcieniami błękitu czy fioletu. Szklane i metalowe dodatki będą świetnie komponować się ze srebrnym tłem.

Srebro

Logo firmy Wedding Boost
bottom of page