top of page


  CENNIK

Ślub, wesele, a także inne, duże uroczystości to wydarzenia, na których trzeba zadbać o odpowiednią aranżację stołów i sali. To właśnie wtedy liczą się drobne detale, które mają wpływ na cały efekt finalny i klimat panujący w tym dniu. Wiele osób jednak martwi się o to, jak wygląda cennik w przypadku zakupu takich elementów czy skorzystania z usług dekoratorów. U nas znajdziesz ozdoby ślubne, które doskonale wpiszą się w styl boho, klasyczny czy glamour. Dekoracje na stół weselny podkreślą charakter przyjęcia, a ich cena jest niezwykle przystępna. Jeśli organizujesz jedną uroczystość, wypożyczenie elementów będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem.

 

Cennik dekoracji ślubnych dostępny na naszej stronie internetowej pozwoli Ci oszacować koszty wynajęcia ozdób na stół weselny w zależności od liczby Gości. W przypadku obrusu najniższą cenę ma propozycja Basic. Są to materiały wykonane z mieszanki elastanu i poliestru, które doskonale przylegają do podłoża i dzięki temu tworzą estetyczną aranżację. Najdroższą opcją są natomiast obrusy Moonlight, które mają pobłyskujące drobinki zapewniające niezwykłą elegancję.

 

Detale, które mają znaczenie.

 

Nasz cennik dekoracji weselnych obejmuje również ozdobne serwety, obrączki na nie, a także podtalerze. Choć są to drobne elementy, w dużym stopniu wpływają one na odbiór całego wydarzenia przez Gości. Jeśli chcesz wyczarować wyjątkową aranżację, skontaktuj się z nami! Udzielimy Ci wskazówek, a także odpowiemy na wszystkie dodatkowe pytania dotyczące cen. Głęboko wierzymy, że dzięki naszym ozdobom sala ślubna i stół, będą wyglądały dokładnie tak, jak w Twojej wizji.

Obrus Basic

Cena:
koło: 60 zł

prostokąt: 80 zł


Wymiary:
koło: 320 cm

prostokąt: 340 cm x 250 cm 

Logo firmy Wedding Boost
bottom of page