top of page

Serwety

Klasyczny i wszechstronny kolor, który współgra z każdą barwą. Tworzy czysty i elegancki wygląd, dobrze komponuje się ze złotymi dodatkami oraz szkłem.

Biały

Ciepły, beżowy kolor delikatnie wpadający w róż dobrze komponuje się z bielą i złotem.

Szampański beż

Ciemna, chłodna serweta to elegancki i wyrazisty dodatek do weselnego stołu. Wspaniale współgra ze srebrną zastawą.

Grafit

Chłodny beżowy kolor serwet doda lekkości i romantyczności. Dobrze komponuje się z innymi pastelami lub neutralnymi kolorami.

Chłodny beż

Wyrafinowany i elegancki kolor serwet wspaniale współgra ze złotem i bielą.

Butelkowa zieleń

Stonowany, ziemisty zielony kolor często używany jest na imprezach w stylu boho lub rustykalnym, dobrze współgra z innymi naturalnymi lub ziemistymi kolorami takimi jak beż, brąz.

Oliwka

Ciemny, bogaty odcień serwet dobrze komponuje się z neutralnymi kolorami obrusów, takimi jak szary, beż czy biel. Granat również dobrze wygląda z metalicznymi dodatkami, takimi jak srebro lub złoto.

Granat

Ten kolor ma delikatny odcień szarości, jest ceniony za swoją subtelność i elegancję. Pięknie współgra ze złotymi obrączkami na serwety.

Myszka

Romantyczny kolor serwet dobrze komponuje się z innymi pastelami lub neutralnymi kolorami.

Róż

Nienarzucający się, przyciszony odcień niebieskiego delikatnie urozmaici wystrój stołu.

Błękit

Głęboki, intensywny kolor czerwieni idealnie podkreśli elegancję wystroju stołu. Wspaniale wygląda na białym obrusie otoczony złotymi dodatkami.

Bordo

Ciepły, ciemnobeżowy kolor często używany jest na imprezach w stylu rustykalnym lub boho i dobrze komponuje się z naturalnymi teksturami, takimi jak drewno lub lniany materiał. Świetnie pasuje do oliwkowego obrusu.

Cappuccino

Logo firmy Wedding Boost
bottom of page